Viskas po vienu stogu

5/5

Upuro perėmė mūsų svetainę 2018 ir mažais žingsniais transformavo visą mūsų veiklą. Metinės pajamos išaugo net 144 000 € tais pačiais metais.

Man patinka tai, kad pas Arną visas paslaugas galima gauti po vienu stogu. Ne tik svetainės, bet ir internetinio marketingo. Pavyzdžiui, jis su savo komanda sukūrė lojalumo sistemą ir pradėjo automatizuotus SMS bei el. pašto rinkodaros veiksmus. Šie atneša vaisius tą pačią dieną ir galime tiksliai pamatyti kiekvieną tokį užsakymą.

Arnai, pastarieji du metai buvo neįtikėtini. Didelis ačiū nuo visos mūsų šeimos!

Aurimas Jantauskas – CleanBee.ie įkūrėjas ir vadovas

Aplankyti Cleanbee.ie

Visiškai nauja
Užsakymų sistema

Lengviau
Klientams ir komandai

144 000 €
Padidėjusios pajamos

Apie

Kreipdamiesi į mus CleanBee (tuomet – CleaningOvens.ie) pirmiausia prašė sukurti naują užsakymų sistemą. Tuometinė jų rezervacijų sistema buvo pernelyg paprasta: neturėjo priminimų, internetinių mokėjimų, asmeninių kalendorių darbuotojams, nerodė laisvų laikų klientams ir pan.

Po kelių savaičių darbo paleidome naujutėlaitę, modernią užsakymų sistemą. CleanBee iškart ėmė skaičiuoti šoktelėjusius klientų skaičius.

Matydamas rezultatus Aurimas, įmonės savininkas, sustoti nenorėjo. Ir toliau darėmė jo svetainę vis patrauklesne. Tai privedė prie padvigubėjusių pajamų greičiau nei per metus!

Nutarėme netgi pervadinti visą jų prekinį ženklą (anksčiau žinomą kaip OvenCleaningIreland, dabar – tiesiog kaip CleanBee).

Ką sukūrėme

  • Lanksti užsakymų valdymo sistema. Lengva naudotis klientams, pakelia biurokratinę naštą nuo administracijos pečių.
  • Darbuotojams: asmeniniai grafikai, kainos, paslaugos, darbotvarkės priminimai el. paštu, „Google kalendorius“ telefonuose, reitingų lentelė, apdovanojanti geriausiai dirbančiuosius.
  • SSL sertifikatas ir duomenų apsauga.
  • Klientams: mato laisvus laikus, gali pridėti papildomas paslaugas, įvesti kuponus, apmokėti kreditine kortele, atšaukti užsakymus vienu paspaudimu, palikti atsiliepimus
  • Naujos paslaugos: nuo šiol klientai gali užsisakyti valymo komplektus (pvz., viso namo valymą nuo A iki Z) ir taip sutaupyti
  • Skaitmeninė rinkodara: naujienlaiškiai ir SMS. Sekami rezultatai „Google Analytics“
icon

Kuriame kokybiškas svetaines
pritraukiančias daugiau klientų