Apie mus

Esame Lietuvoje įsikūrusi tarptautinė e-komercijos vystymo įmonė. Nuo 2016 m. sausio kuriame svetaines įmonėms Lietuvoje, Švedijoje, Austrijoje, Airijoje, Graikijoje ir JAV – tiek verslams, tiek valstybinėms įstaigoms.

Mūsų biuras Kareivių g. 11-B, Vilniuje.

Esame penki ekspertai šiose srityse:

tinklapių kūrime

skaitmeniniame dizaine

konversijų optimizavime

skaitmeninėje rinkodaroje

el. komercijos vystyme

Žodis nuo įkūrėjo

Mano kelionė el. komercijos pasaulyje prasidėjo dar 2009 m.

Dažnai norėdavau užsisakyti prekių iš „eBay“, tačiau neturėdavau mokėjimo kortelių ir įgūdžių, tad rasdavau žmogų, kuris tai atlikdavo už mane. Ilgainiui pats tapau tokiu žmogumi. Kartu su šeimos draugu atidarėme Tarpink.lt – prekių užsakymo iš užsienio parduotuvių įmonę. Garantuodavome, kad gausite būtent tai, ką pardavėjas nurodė, arba grąžindavome pinigus. Be to, pasirūpindavome pristatymu net jeigu pardavėjas nesiunčia į Lietuvą.

2016-aisiais, išbandęs jėgas su šimtais internetinių parduotuvių ir supratęs, kodėl vienos klesti, o kitos bankrutuoja vos po kelių mėnesių, bendrovę pardaviau ir įkūriau puslapių kūrimo įmonę Upuro.com

Mūsų užduotis nuo pirmos dienos yra kurti svetaines, lankytojus paverčiančias pirkėjais. Tikslas paprastas, tačiau jį pasiekia toli gražu ne kiekvienas Lietuvos tinklapis. Tuo pačiu nuolat siekiame, kad svetainėmis būtų lengva naudotis tiek lankytojams, tiek administratoriams. Didžiuojamės galėdami teigti, kad mūsų klientai rinkodarai išleidžia mažiau, nes jų svetainėms nereikia tiek daug lankytojų, kad gautų tą patį pirkėjų skaičių. Mūsų priimami sprendimai pagrįsti elgsenos rinkodara, tinklapių tyrimais ir A/B testais.

Taip pat specializuojamės užsakymų sistemose. Su automatizuota sistema rezervacijos tampa lengvesnės tiek klientams, tiek darbuotojams. Užeikite į mūsų darbų pavyzdžius ir įsitikinkite patys.

Iškalbingiausias faktas, ko gero, yra tai, kad 8 iš 10 mūsų klientų pasilieka su mumis 2 metams ar ilgiau.

Arnas Mikulskis
Įkūrėjas

Arnas Mikulskis Arnas Mikulskis, įkūrėjas

Arnas Mikulskis
Įkūrėjas


Įmonės pavadinimas: MB „Slyva”
Įmonės kodas: 304492712
Adresas: Kareivių g. 11-B, Vilnius. LT-09109
Tel. nr.: +370 606 96460